9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Міжнародні архітектори розроблять проєкт будівництва набережної у Миколаєві

Міжнародні партнери розроблять проєкт будівництва нової набережної від Варварівського мосту до мікрорайону Намив у Миколаєві.

Про це повідомив секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько під час онлайн-сесії 27 грудня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «НикВести». 

Зокрема, він запропонував депутатам включити до порядку денного питання про затвердження містобудівної документації: «Коригування: детальний план території, обмеженої вулицями: Лазурна, Київська, Генерала Карпенка, Нікольська, Велика Морська та береговою лінією р. Південний Буг».

Він пояснив, що підтримавши це рішення Миколаїв отримає безплатно розроблений проєкт набережної. Над ним, зокрема, працюватимуть компанії, з якими наразі місто співпрацює щодо розробки Генерального плану. 

“Зараз ми співпрацюємо з Архітектурним бюро One Works та данською інжиніринговою компанією «Кові» щодо розробки Генерального плану. У рамках цієї співпраці також були виділені такі точкові пілотні проєкти, які будуть більш детально пророблені цими проєктувальниками. Один з таких проєктів – наша, так би мовити, нова набережна. Від Варварівського мосту до мікрорайону Намив. Якщо ми вже певну документацію підготуємо, то це дозволить нашим проєктувальникам робити проєкт цього обʼєкту.

Якщо ми цього не зробимо, то ризикуємо втратити час. А як ви розумієте, це все відбувається за кошти власне проєктувальника. Вони за свої власні кошти роблять проєкт. Думаю, що не варто від цього відмовлятися”, – розповів Дмитро Фалько.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають