9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Міжнародна фінансова корпорація виділить Запоріжжю 35 мільйонів євро на електротранспорт та інфраструктуру

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) з групи Світового банку виділяє Запоріжжю позику на суму 35 мільйонів євро на впровадження платформи “розумне місто”, а також на модернізацію електротранспортної інфраструктури, придбання тролейбусів з автономним ходом і електробусів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що інвестиція, що складається з 33 млн євро з власного рахунку IFC та 2 млн євро у формі змішаного фінансування від “Фонду чистих технологій” буде спрямована на підтримку адаптації міста до зміни клімату і поліпшення громадського транспорту.

“Проєкт є одним з ключових компонентів ширшої стратегії IFC щодо підтримки розвитку інфраструктури України, реалізації кліматичних ініціатив і відновлення економіки в пост-пандемічний період”, – йдеться в повідомленні IFC.

Інвестиція IFC допоможе реконструювати до 2 км доріг на одній з центральних вулиць міста, придбати тролейбуси та електробуси й модернізувати інфраструктуру, ввести муніципальну інфраструктуру “розумного міста” для оптимізації управління дорожнім рухом.

Крім того, будуть встановлені інформаційні табло з даними про умови дорожнього руху.

Також повідомляється, що з самого початку проєкту IFC у партнерстві з Федеральним міністерством фінансів Австрії та Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) працювала з Запорізькою міськрадою над підготовкою проєкту до фінансового закриття і посилення його впливу на розвиток.

IFC надала рекомендації місту з проєктування платформи та розробки інноваційної стратегії “розумного міста”, допомогла модернізувати підходи до управління екологічними та соціальними ризиками, а також підтримала Запоріжжя в отриманні першого міжнародного кредитного рейтингу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають