9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Міжнародна фінансова корпорація виділила 27 мільйонів євро на закупівлю 50 нових трамваїв для Кривого Рогу

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) з групи Світового банку схвалила виділення комунальному підприємству Кривого Рогу “Швидкісний трамвай” до 27 млн ​​євро на фінансування проєкту закупівлі містом 50 трамваїв і реконструкції 1 кілометра трамвайних шляхів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з інформацією IFC, відповідне питання схвалений радою директорів фінкорпорації 10 червня.

Трамвайні вагони замінять застарілі на існуючих підземних і наземних трамвайних лініях міста.

Ремонт кілометрової ділянки трамвайних колій заплановано на проспекті Соборності – однієї з головних транспортних артерій центру міста зі сходу на захід, що розташована в металургійному районі Кривого Рогу.

Роботи включають демонтаж існуючих шляхів і контактної мережі, прокладку нової траси, монтаж контактних ліній, прибирання та благоустрій території.

На сьогодні парк компанії “Швидкісний трамвай” налічує 144 одиниць рухомого складу з двома депо, в тому числі 123 трамвайних вагони, які експлуатуються з вичерпаним терміном служби.

Вперше про планування виділення Кривому Рогу фінансування на закупівлю нових трамваїв від Міжнародного фінансової корпорації стало відомо у лютому минулого року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Кабінет міністрів України направив 1,2 млрд грн субвенцій Дорожнього фонду держбюджету на закупівлю нових трамваїв для міст Дніпро і Кривий Ріг та затвердив відповідні Порядок та умови надання субвенції в поточному році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають