9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

У Києві між Поштовою площею і мостом Патона збудують новий великий веломаршрут

За дорученням Київського міського голови Віталія Кличка між Поштовою Площею і мостом ім. Патона збудують новий веломаршрут. Його довжина – орієнтовно 4,8 км.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на КК «Київавтодор».

У велосипедній концепції велодоріжка по Набережному шосе є складовою частиною двох веломаршрутів – №13 “Воскресенка – міст Метро – Центр” та №15 “Позняки – Центр”. Велодоріжка за проєктом має бути поєднана з наявною велосипедною інфраструктурою – пішохідний міст, через який вже пролягає велосипедний маршрут “Європейська площа – ж/м Троєщина”.

Нет описания фото.

«Веломаршрут уздовж Набережного шосе можна назвати справжньою веломагістраллю. Окрім самої велодоріжки, яку виконають з асфальтобетону, там з’являться велопарковки, навігація, LED-освітлення. Пропонується, що світлодіодні покажчики напрямку руху будуть виконані за технологією LED-каміння. Це буде один із наймасштабніших проєктів створення велоінфраструктури у столиці», – зазначив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Розмітку на велодоріжці нанесуть холодним двокомпонентним пластиком. Уздовж веломаршруту буде встановлено майданчики для відпочинку із затінком. Також облаштують пішохідну зону, яка буде відокремлена від велодоріжки. Тротуар буде виконано з ФЕМ-мощення. Якщо транспорт пошкодиться – велосипедист зможе його самостійно полагодити, адже на велодоріжці буде влаштовано укомплектовану «вуличну майстерню» (станцію ремонту).

Олександр Густєлєв додав, що веломагістраль збудують уздовж зеленої зони на місці демонтованої трамвайної колії.

Роботи з проєктування виконуватиме ТОВ «Інститут Проєктування Інфраструктури Транспорту». Компанія стала переможцем тендеру у системі ProZorro. Робочий проєкт у повному обсязі має бути виконаний проєктантом у квітні 2020 року. Що, відповідно, надасть можливість розпочати будівельні роботи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають