9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Між Львовом та Польщею хочуть будувати дві залізних дороги з євроколії

Подальший розвиток прямих міжнародних залізничних маршрутів в європейському напрямку неможливо без будівництва в Україні євроколії. Причому, зі Львова до Державної кордоні має бути дві гілки таких доріг.

Про це заявив голова транспортного комітету ВРУ Ярослав Дубневич за підсумками XVII Міжнародного економічного форуму, який відбувся у Львові, пише ЦТС.

“Так, це не дешево і непросто, але це фактично прямі інвестиції в туристичну галузь по обидва боки та великий плюс в розвиток малого і середнього бізнесу. Перша гілка такої колії повинна проходити через Рава-Руську до Львова, друга – з Перемишля до Львова, тому що в цьому випадку є хороша перспектива розвитку вантажних перевезень з можливістю будівництва вантажного залізничного хаба в Мостиському та Городоцькому районах”, – заявив Я. Дубневич.

Нагадаємо, що в останні місяці неодноразово заявлялося про проект будівництва залізниці з колій європейського стандарту 1435 мм на напрямку Львів – Рава-Руська – Варшава. Так, заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань повідомив, що тут хочуть запустити крім пасажирського руху і вантажні перевезення.

Перед тим міністр інфраструктури Володимир Омелян інформував, що Україна і Польща домовилися, що в листопаді на технічному рівні відпрацюють можливість запуску залізничного сполучення по колії 1435 мм до Львова.

У червні у Львові керівник Львівської залізниці Іван Груник кілька конкретизував плани з прокладання євроколії на маршруті  Львів – Рава-Руська – Варшава. За його словами, потрібно побудувати 58 км шляху від Рава-Руській до Брюховичів. Для реалізації проекту потрібно вкласти близько 50 млн євро.

Раніше також озвучувався варіант проекту, який передбачає будівництво комбінованої колії 1435/1520 мм  на ділянці Львів-Перемишль загальної протяжності 67 км. Ще в 2008 році Львівська міськрада оцінив проектні роботи в 6 млн євро. А Львівська залізниця у 2014 році підрахувала, що на будівництво самої дороги знадобиться понад 460 млн євро.

Що стосується будівництва вантажного хаба, то експерти вже заявляли про таку необхідність.

“Раз вже будувати нову залізницю з європейською шириною колії в сторону Європи, то добре було б разом з нею відразу побудувати та новий Мультимодальний термінал, який дозволить формувати контейнери для відправки в напрямку Європи та назад залізницею. В портах свого часу створили потужності для контейнерів, а ось на західному кордоні повноцінного контейнерного терміналу не вистачає”, – коментував раніше аналітик ЦТС-Консалтинг Павло Руденко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають