9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Між Дніпром і Одесою запустили контейнерний поїзд

Компанія “Трансінвестсервіс” (ТІС) запустила щотижневий кругової контейнерний поїзд між своїми контейнерними терміналами ТІС (Одеська область) і Дніпровським річковим портом.

Ємність одного контейнерного складу, становить 100 TEU (одиниця виміру вантажу, що дорівнює обсягу одного 20-ти футового контейнера). Дистанцію в 630 кілометрів поїзд долає за 19 годин. Менше доби займають операції з навантаження-вивантаження контейнерів з залізничних платформ, а також відправка і прийом поїзда повної довжини в портах ТІС і Дніпро.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ресурс Днепр Вечерний.

У залізничних контейнерних платформ немає проблеми з обмеженнями по вазі, тому контейнерний поїзд” ТІС “дозволить українським власникам вантажу використовувати повну вантажопідйомність контейнера до 29 тонн, абсолютно легально обходячи при цьому максимально дозволене для автомобільних доріг України навантаження в 24 тонни”, – йдеться в повідомленні ТІС.

Це спільний проект компанії з “Укррічфлотом” і Maersк Line. У перспективі ТІС хоче створити вантажний контейнерний трикутник Київ-Дніпро-Одеса.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають