9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Мінрегіон затвердив фінансування реконструкції близько 40 об’єктів культури в регіонах України

В областях України триває реконструкція багатьох важливих інфраструктурних проєктів у рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Вже схвалено фінансування на суму майже 290 млн грн.

Це будівництво, реконструкція і капремонт театрів, музеїв, бібліотек, будинків і центрів культури та дозвілля.

Повідомляє на своїй сторінці у facebook Лев Пахаладзе. Передає Національний Промисловий Портал.

Серед них — перша черга реконструкції Черкаського академічного обласного театру та реконструкція з тепло реновацією Чернігівського обласного театру, реконструкція обласного художнього музею в Запоріжжі, реставрація обласного краєзнавчого музею в Житомирі, оновлення музейного комплексу “Лемківське село” та інші проєкти.

В цілому вже схвалено фінансування з Держфонду регіонального розвитку (ДФРР) на реалізацію 707 проєктів регіонального розвитку у всіх областях України. Це будівництво і реконструкція шкіл і дитячих садків (277 проєктів), закладів охорони здоров’я та соцзахисту (109 проєктів), культури (38 проєктів), спорту (131 проєкт), дорожньо-транспортної інфраструктури (47 проєктів), водопостачання та водовідведення (50 проєктів) та інші важливі регіональні проєкти.

Також нагадуємо, що 30 липня цього року були опубліковані та вступають в дію з 1 листопада нові державні будівельні норми щодо проєктування закладів культури — ДБН “Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади”. Вони впроваджують низку нововведень для підвищення безпеки та комфорту людей у театрах, кінотеатрах, концертних залах та інших культурних закладах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають