9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Мінрегіон профінансує 500 об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури

У 2019 році у державному бюджеті передбачено 2,1 млрд грн субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. На цю суму вже затверджено фінансування понад 2700 проєктів в різних регіонах України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку у Facebook Лева Парцхаладзе.

З них – 500 об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури в об’єднаних територіальних громадах на понад 435 млн грн. Це точкові ремонти тротуарів, вулиць, мостів, доріг у різних селах і селищах України.

З 1 вересня минулого року в дію вступили нові державні будівельні норми щодо проєктування вулиць і доріг в населених пунктах, які ввели низку принципових змін для безпеки та комфорту дорожнього руху:
– можливість звуження ширини смуг руху на дорогах;
– обов’язкове встановлення спеціальних захисних огороджень на зупинках громадського транспорту;
– обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих переходах;
– обов’язкове влаштування велодоріжок та велосмуг та інші зміни.

Також в дію вступлять зміни у ДБН щодо проєктування доріг загального користування, які вводять європейські практики в облаштуванні безпечних та якісних трас. Зокрема, передбачають можливість влаштування шумових смуг на дорожній розмітці, проєктування протизасліплюючих екранів, безпечних лівих поворотів та різнорівневих розв’язок, вводять можливість використання модифікованих бітумів і геосинтетичних матеріалів у будівництві асфальтобетонних доріг тощо.

Останні новини:

Зараз читають