9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Міністру інфраструктури представили інвестпроєкти Одеського порту

В Одеському морському порту завершується підготовка до прийому та завантаження у тестовому режимі нового причалу №35 ДП “АМПУ” та зерноперевантажувального комплексу пропускною спроможністю 4,5 млн тонн вантажів на рік компанії “Бруклін-Київ”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

4 листопада об’єкт проінспектував міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Наголошується, що у виїзній нараді також взяли участь заступник міністра Юрій Васьков, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, в.о. голови ДП “Адміністрація морських портів України” Олександр Голодницький, начальник адміністрації порту Максим Лапай та представник компанії-інвестора будівництва ЗПК, президент ТОВ “Бруклін-Київ” Юрій Губанков.

Під час зустрічі йшлося про готовність до експлуатації, можливості прийому та обробки суден нового причалу №35 Андросівського молу та його значення для нарощування Одеським портом потужностей з перевалки зернових вантажів.

Як зазначив керівник АМПУ Олександр Голодницький, зараз причал уже отримав усі державні сертифікати та дозволи, що засвідчують відповідність об’єкту встановленим будівельним стандартам та вимогам безпеки судноплавства.

“Новий причал Одеського порту оформлено як об’єкт державної власності, що знаходиться на балансі Адміністрації морських портів України. Відомості про причал на підставі отриманих документів Реєстру судноплавства України внесено до Реєстру гідротехнічних споруд морських портів України. Наказом начальника Одеської філії ДП “АМПУ”, погодженим з капітаном морського порту Одеса визначено технічні характеристики гідротехнічної споруди та глибини біля кордону. Таким чином, усі формальні та технічні умови, необхідні для початку роботи причалу, виконані”, – зазначив Голодницький.

Стивідор планує здійснювати найближчим часом постановку невеликих суден для їх завантаження у тестовому режимі, та після кількох тестових операцій комплекс розпочне повноцінну роботу.

Також Кубраков відвідав будівництво інших стратегічних об’єктів порту – нової черги контейнерного термінала на Карантинному молі та реконструкцію причалу №7.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають