9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Міністерство інфраструктури України затвердило план розвитку порту “Південний”

Морський порт “Південний” отримав план стратегічного та інвестиційного розвитку до 2022 року

Міністерство інфраструктури України затвердило Стратегічний та Інвестиційний плани розвитку державного підприємства «Морський торговельний порт «Південний» на 2018-2022 роки. Мета розробки плану – проведення узгодженої інвестиційної політики, дотримання виконання програмних, стратегічних та фінансових документів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Судноплавство

Стратегією розвитку ДП «МТП «Південний» передбачено досягнення двох ключових цілей: доведення обсягу вантажопереробки у 2025 році до 20,0 млн т; забезпечення стійкої конкурентної переваги в обробці великотоннажних суден. Для цього передбачено будівництво комплексу універсальних складів підлогового зберігання; будівництво спеціалізованого перевантажувального комплексу навалювальних вантажів; будівництво станції навантаження вагонів; будівництво спеціалізованого комплексу з прийому та зберігання тарно-штучних вантажів на причалі №38; будівництво універсального перевантажу-вального комплексу на причалі №5в; реконструкція та модернізація вугільно-рудного комплексу.

Крім того, реалізація стратегії передбачає заміну застарілого перевантажувального обладнання та розвиток колійного господарства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають