9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Лютого, 2024

Міністерство інфраструктури планує побудувати залізницю європейської колії до Львова за 50 мільйонів євро

До Львову, за планами українського міністерства інфраструктури, передбачається прокласти лінію європейської колії 1435 мм від Рави-Руської, на що буде потрібно близько 50 мільйонів євро.

Львів і Варшаву хочуть з’єднати європейською колією стандарту 1435 мм через Раву-Руську. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. Передає Національний промисловий портал.

“Загальна дистанція від Варшави до Львова становить близько 330 км. Сьогодні європейська колія проходить по території Польщі і 7 км до Рави-Руської. Залишається побудувати 58 км шляху до Брюховичів. Зараз ми шукаємо потенційних інвесторів, щоб побудувати колію до Брюховичів. Брюховичі – це околиця міста, ми готові побудувати всю логістику там, щоб був доступний під’їзд і до центру Львова і залізницею, і автомобілем. У цей проект потрібно вкласти близько 50 млн євро”- повідомив керівник Львівської залізниці Іван Груник.

У Раві-Руській сходяться колії шириною 1520 мм та 1435 мм – європейська колія збережена на відрізку Хребенне (Польща) – Рава-Руська. До 2005 року з Варшави в Раву-Руську по цій ділянці курсував регулярний пасажирський поїзд.

Відзначимо, раніше розглядався варіант реалізації проекту євроколії Львів-Варшава, подразумевавший будівництво комбінованої колії 1435/1520 мм на ділянці Львів-Перемишль загальної протяжність 67 км.

Останні новини:

Зараз читають