9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

Про це заявив глава відомства Владислав Криклій в ході онлайн-наради з питань розвитку річкового туризму в Україні, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Старт реформи внутрішніх водних шляхів залишається одним з основних пріоритетів роботи Мінінфраструктури на цей рік. Відновлення внутрішніх водних шляхів – це не тільки про збільшення вантажопотоку на річці, а й про розвиток пасажирських річкових перевезень. Ми маємо прекрасні туристичні маршрути, наприклад, Канів і Чорнобиль, де такий вид сполучення буде користуватися попитом і буде найбільш оптимальним. І ми повинні це розвивати”, – зазначив міністр.

Участь в нараді також взяли міністр культури Олександр Ткаченко, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, заступник міністра інфраструктури Дмитро Живицький, заступник міністра культури Лариса Петасюк, в. о. директора ДП “Адміністрація річкових портів” Олександр Козловський.

За словами Криклія, відомство в цей час продовжує роботу над розробкою та прийняттям близько 50 підзаконних актів, необхідних для нормального функціонування внутрішніх водних шляхів після вступу в силу закону “Про внутрішній водний транспорт”. Крім того, зараз розробляється Стратегія розвитку внутрішнього водного транспорту, в плані заходів якої будуть передбачені заходи з розвитку пасажирських перевезень.

“На час пандемії внутрішній туризм залишатиметься в пріоритеті. Тому ми повинні зробити все можливе, щоб потужності Дніпра використовувалися не на 10%, як зараз, а на повну, як це було ще за часів Київської Русі, коли існував знаменитий шлях “із варяг в греки”, – підкреслив міністр інфраструктури.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають