9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства (ДПП) відбудеться у 2023 році.

Про це розповіла заступник міністра інфраструктури України Ганна Юрченко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зокрема, розповідаючи про прогрес в роботі над 6 пілотними проєктами державно-приватного партнерства, Юрченко зазначила, що їх підготовку було вирішено розділити на кілька етапів, по два проєкти кожен. За першим проєктам ТЕО можуть з’явитися в найближчі місяці.

“Велику кількість досліджень виконано, і ми думаємо, що в найближчі кілька місяців з’явиться ТЕО для першого з об’єктів. Далі такі документи будуть з’являтися з проміжком у два-три місяці. Потім потрібно буде 4-6 місяців на підготовку самого конкурсу. Конкурси займають до півроку. Ми очікуємо, що перший конкурс може бути проведений до кінця 2022 року. Після цього необхідно буде укласти договір і передати об’єкт. Для цього інвестору потрібно буде зробити фінансове підживлення, звернувшись до великих інституціональних банків та до співінвесторів”, – роз’яснила Юрченко.

За словами заступника міністра, на даному етапі Україна не несе ніяких витрат: складання концептуальних записок профінансував IFC, також IFC і ​​ЄБРР, грантові фонди, які повинні покрити витрати по ТЕО. Виплати компаніям-переможцям конкурсів почнуться з моменту завершення капремонтів та реконструкцій.

Юрченко нагадала, що в рамках ДПП приватним компаніям будуть передаватися існуючі дороги, проїзд якими залишиться безкоштовним. Компенсацію за ремонт і утримання доріг приватникам буде виплачувати держава. Наразі розглядається варіант виплати з коштів Дорожнього фонду, якщо Верховною Радою буде прийнятий відповідний законопроєкт (№5090).

Нагадаємо, що мова йде про такі ділянки доріг:

  • М-29/М-04/М-18 Харків-Дніпро-Запоріжжя (276 км);
  • М-03 Бориспіль-Полтава (292 км);
  • М14 Херсон-Миколаїв (64 км);
  • М-06 Київ-Житомир-Рівне (308 км);
  • М-07/М-19 Ягодин-Ковель-Луцьк (146 км);
  • М-04/Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв (312 км).
blank

Дані ділянки доріг були обрані спільно з МФО як найбільш привабливі з точки зору трафіку. Як зазначила Юрченко, найімовірніше, що першим пілотним проєктом стане дорога Ягодин-Ковель-Луцьк.

“З цих 6 обраних доріг є вже приведені в нормативний стан, а є ті, які ще потребують капітального ремонту або реконструкції. Але навіть ті, які приведені до нормативного стану по частині дорожнього покриття, мають ще дуже багато інших проблем. Наприклад, вигорілі дорожні знаки, неперевірені шляхопроводи та мости, частина з яких підлягає капітальному ремонту. Крім того, там величезна кількість зебр, світлофорів і т. д. Якщо об’єкт включений в державно-приватне партнерство, все це повинно бути ліквідовано. Замість “зебр” повинна бути запропонована альтернатива вигляді підземного або надземного пішохідного переходу. Таким чином, дорога категорії 1Б (чотирьохсмугова дорога, на якій дозволені наземні переходи та ліво-віднесені розвороти через дві смуги) повинна стати максимально наближеною до категорії 1А. На сьогодні 1А в Україні – це лише Бориспільська траса”, – пояснила чиновниця.

Таким чином, завдання приватної компанії полягає в тому, щоб провести обстеження дороги та запропонувати, а потім впровадити відповідне проєктне рішення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають