9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Мінінфраструктури планує відновлення Хмельницького аеропорту

На реконструкцію злітно-посадкової смуги комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький” Міністерство інфраструктури України планує виділити 375 мільйонів гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Хмельницької облради.

Саме виконання цих робіт внесено окремим пунктом до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.

Як зазначають у Міністерстві, наразі проект плану перебуває на погодженні в Кабміні.

Для обласної ради та облдержадміністрації відновлення роботи Хмельницького аеропорту є одним із пріоритетів діяльності. У грудні 2017 року на пленарному засіданні сімнадцятої сесії обласної ради депутати прийняли Програму відновлення та розвитку КП “Аеропорт Хмельницький” на 2018-2022 роки із загальним фінансуванням 724,5 млн гривень.

Впродовж минулого року за кошти обласного бюджету у сумі 3,5 млн грн розпочато поточний та капітальний ремонти злітно-посадкової смуги, контрольно-пропускного пункту, пожежного депо, адміністративного приміщення. Також було залучено близько 1 млн грн з місцевих бюджетів та коштів суб’єктів господарювання. І хоч своє зацікавлення та готовність до фінансової підтримки висловлюють і в Хмельницькій міській раді, однак для реалізації такого масштабного проекту просто необхідна допомога на державному рівні. І саме про це під час візиту на Хмельниччину наголошував і Президент України Петро Порошенко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають