9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Мінінфраструктури лобіює створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів

У Міністерстві інфраструктури України наголосили на важливості якнайшвидшого розгляду та прийняття в першому читанні законопроєкту №4168 про створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Зараз цей проєкт готується до обговорення в комітетах Верховної Ради, після чого планується до літа поточного року винести його на пленарне засідання”, – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій на зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації.

За його словами, створення такого фонду дозволить забезпечити належний технічний стан судноплавних шлюзів на річці Дніпро, підвищити пропускну здатність річки, що, своєю чергою, сприятиме розвитку пасажирських перевезень, в тому числі міжнародних.

“Національна транспортна стратегія до 2030 року містить реалістичні цифри. Збільшення ж вантажопотоку на Дніпрі в 30 млн тонн сподіваємося досягти за рахунок додаткових заходів, над якими працює міністерство. Зокрема, це модернізація судноплавних шлюзів, модернізовані сервіси Річкової інформаційної служби, робота над включенням Дніпра і Південного Бугу в мережу TEN-T, що, своєю чергою сприятиме залученню міжнародних інвестицій до річки, підвищенню рівня безпеки та скоординованості процесів, цілорічному навігаційного періоду і т.д.”, – додав Криклій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають