9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Мінінфраструктури цьогоріч планує збільшити обсяги будівництва доріг у півтора раза

 • Міністерство інфраструктури України планує у 2021 році відновити 6,8 тисячі кідлметрів автодоріг, що в 1,5 раза більше, ніж у 2020 році.

  Про це в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” розказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  “Плануємо ще 6 800 км автодоріг. Ну, і беремо завжди похибку в 5% – на огріхи в документації, питання Антимонопольного комітету, суди, чиєсь запізнення з технікою… Тому наша мета 6 800 км, але більше ніж 6 тис. км має бути зроблено точно. Тобто це в 1,5 раза більше, ніж цього року”, – заявив Владислав Криклій.

  Він також зазначив, що попри економічну кризу, спричинену пандемією коронавірусу, поточні показники макрофінансового прогнозу говорять про те, що бюджет України витримає таке масштабне будівництво.

  “Ба більше, частину ресурсу залучатимуть під держгарантії. Тобто це буде непряме бюджетне фінансування, тому в часі все розтягнеться. А по-друге, ще три роки такими темпами, й у нас всі дороги державного значення будуть побудовані — міжнародні та національні дороги точно”, – заявив міністр.

  За його словами, внаслідок такого обсягу відновлення автодоріг Україна стане ближчою до Європи, зокрема за якістю інфраструктури.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  Зараз читають

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші...

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Українські фізики спільно з іноземними колегами експериментально досліджують явище надпровідності

  Науковці Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України разом з українськими, німецькими й ізраїльськими колегами експериментально...