9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Мінінфраструктури з 2019 року обмежить вік використання пасажирських літаків до 20 років

Міністерство інфраструктури України з метою забезпечення безпеки авіаперевезень прийняло рішення з 2019 року ввести заборону на використання пасажирських літаків у віці понад 20 років, а також ввести щомісячний оновлюваний рейтинг авіакомпаній.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Интерфакс-Украина.

“Другий рік поспіль ми спостерігаємо різке зростання обсягу авіаперевезень. Кількість чартерних рейсів зросла фактично вдвічі. Ми зобов’язані забезпечити надійний рівень безпеки і комфорту”, – сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян на брифінгу у вівторок.

За його словами, з цією метою в найближчі два тижні Державна авіаційна служба проведе комплексну технічну ревізію літаків, використовуваних в першу чергу для регулярних перевезень.

“Крім того, з наступного року плануємо обмежити в Україні вік використання пасажирських літаків до 20 років. Тобто, все, що старше 20 років, літати в Україні не буде”, – зазначив В.Омелян.

Він додав, що до кінця поточного тижня на сайті Мінінфраструктури та Державіаслужби буде розміщений рейтинг авіакомпаній, який буде оновлюватися щомісяця.

“Кожен громадянин, туроператор, турагентство зможуть побачити якісну аналітику: з якою частотою виконувався рейс, як часті запізнення і в результаті вибрати: або заплатити на $ 50 дорожче за путівку і мати своєчасний виліт, або заощадити і провести деякий час, сподіваюсь, мінімальне, в аеропорту прибуття/вильоту”, – резюмував міністр.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають