9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Мінінфраструктури обрало аеропорт у Мукачеві як основний для Закарпаття

Новий аеропорт у Мукачеві стане основним аеропортом для Закарпаття, а до його будівництва планується ще до кінця поточного року відновити повноцінну роботу аеропорту Ужгород, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

“Ми досліджували весь регіон і аеропорт Мукачево був обраний як найбільш вдалий для цього регіону … Я вірю, що ми знайдемо джерела фінансування для будівництва нового аеропорту в Мукачеві вже в 2019-2020 році”, – наводяться слова міністра пыд час зустрічі з представниками EASA у вівторок.

Володимир Омелян зазначив, що зараз важливо мати тимчасовий аеропорт на кілька років, поки новий аеропорт в Закарпатському регіоні не буде побудований.

Як зазначає Мінінфраструктури, необхідний для відновлення повноцінної роботи аеропорту Ужгород аудит EASA вступив у фінальну фазу і його позитивний результат дозволить почати регулярні перевезення Київ-Ужгород вже до кінця цього року.

Відомство уточнює, що сертифікація EASA – важливий крок для створення нормативно-правової бази роботи “Украероруху” в частині повітряного простору Словаччини, необхідного для маневрування повітряних суден при зльотах-посадках в аеропорту Ужгород.

Як повідомлялося, в квітні Мінінфраструктури розглядало можливість будівництва нового аеропорту в Закарпатті в Хусті або Мукачево.

АвторКрылья

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають