9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Медичні заклади Київщини отримали сонячні панелі та системи збереження енергії «Tesla Powerwall»

Медичні заклади Бучі та Ірпеня отримали сонячні панелі та системи збереження енергії «Tesla Powerwall» .

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства охорони здоров’я України.

“Міністерство охорони здоров’я разом із Міністерством цифрової трансформації, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України у партнерстві з представниками американської компанії «Tesla» реалізували доставку обладнання альтернативних джерел енергії «Tesla Powerwall», а саме — сонячних батарей, до медичних закладів Бородянки та Ірпеня”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що лікарні саме цих районів Київської області зазнали найбільшого руйнування через військову агресію росії проти України, тому поява тут новітнього обладнання вкрай актуальна для відновлення їхньої стабільної роботи.

“Завдяки надсучасному обладнанню амбулаторії зможуть використовувати сонячну енергію як джерело живлення та накопичувати електроенергію. Окрім того, встановлення сонячних електростанцій дає можливість значно економити видатки на електроенергію та спрямувати ці кошти на інші потреби, наприклад, на додаткове медичне обладнання”, – коментує Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Також разом з обладнанням до лікарень Київщини доставили і медикаменти.

Довідка

Powerwall — літій-іонний акумулятор, розроблений американською компанією Tesla Motors та призначений для збереження електроенергії для побутового споживання.

Останні новини:

Зараз читають