9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Майже 1 млн пасажирів за святкові вихідні перевезла Укрзалізниця

Впродовж святкових вихідних, з 28 червня до 1 липня 2018 р., Укрзалізниця перевезла в далекому сполученні 926 тис. пасажирів. З них 105 тис. пасажирів обрали для подорожей у цей період швидкісні електропоїзди Інтерсіті+ та Інтерсіті.

Повідомляє Залізничний інформаційний портал “Магістраль”

«Укрзалізниця залишається одним із найбільш зручних, доступних і швидких видів транспорту для подорожуючих на свята. У цей період максимально задіюємо весь наявний рухомий склад, щоб задовольнити ажіотажний попит на пасажирські перевезення», — зазначив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Цього року до Дня Конституції України було призначено 15 додаткових поїздів і додаткові рейси для трьох графікових поїздів. Лише завдяки додатковим поїздам перевезено 30 тис. пасажирів. Також у ці дні курсувало 150 графікових поїздів, які перевезли майже 896 тис. осіб.

«Як і раніше, найбільший пасажиропотік влітку ми спостерігаємо в південному напрямку, до курортів Чорного та Азовського морів, і в напрямку цілорічно популярних курортів Західної України. Тому основну кількість додаткових поїздів було призначено саме в цих напрямках», — резюмував очільник Укрзалізниці.

Останні новини:

Зараз читають