9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

МАУ зв’язала Київ та Вінницю прямими регулярними рейсами

У неділю, 25 березня, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» відкрила регулярне повітряне сполучення між Києвом і Вінницею.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

Таким чином, мережею внутрішніх маршрутів МАУ пов’язує столицю з дев’ятьма регіональними центрами: Вінницею, Дніпром, Запоріжжям, Івано-Франківськом, Львовом, Одесою, Харковом, Херсоном і Чернівцями.

Щоденні рейси Київ – Вінниця – Київ виконуються на регіональному літаку Embraer-145 з двома класами обслуговування – бізнес і економічним. Час у польоті – 55 хвилин. Мінімальна вартість квитка в одну сторону з урахуванням податків і зборів складає 225 і 256 гривень з Києва та Вінниці відповідно.

Розклад рейсів:

№ рейса Напрямок День Виліт Прибуття
PS099 Київ ‒ Вінниця 1234567 20:25 21:20
PS100 Вінниця ‒ Київ 1234567 06:20 07:15

 

«Підключення дев’ятого пункту до нашої внутрішньої мережі – логічний крок в рамках довгострокової програми по розширенню спектра можливостей для подорожей пасажирів з регіонів України, – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – Тепер жителі Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей зможуть скористатися розгалуженою мережею маршрутів МАУ в 40 країн світу з оптимальним стикуванням в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», а наші закордонні гості – відкрити для себе ще одне прекрасне українське місто».

У міру зростання обсягів перевезень на маршруті Київ – Вінниця МАУ розгляне можливість виконання рейсів на літаках більшої місткості, а також введення другої щоденної частоти.

АвторКрылья

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають