9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

МАУ відкрила три нових маршрути з регіональних аеропортів України

Міжнародні авіалінії України, 27 квітня відкрили новий рейс Харків-Бергамо і відновили виконання польотів зі Львова в Барселону та з Чернівців в Бергамо.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на avianews.com.

Рейси Харків-Бергамо будуть виконуватися два рази на тиждень на літаках Boeing 737 з вильотом з Харкова по вівторках і п’ятницях та поверненням з Бергамо по середах і суботах.

Польоти Львів-Барселона МАУ відновила після 10-річної перерви. Як розповіла гендиректор аеропорту Львів Тетяна Романовська, українська компанія розпочала польоти в Барселону у 2006 році і літала на даній лінії 3 роки.

blank
Перший рейс МАУ Барселона-Львів після 10-річної перерви зустріли у Львові водяним салютом. Фото: Олександр Лозовий

Розклад відновлених рейсів передбачає, що спочатку Boeing 737 МАУ будуть літати в Іспанію раз на тиждень з вильотом зі Львова в п’ятницю і поверненням з Барселони в суботу, а з 19 червня з’явиться другий рейс з вильотом зі Львова по вівторках і поверненням назад по середах.

Рейси Чернівці-Бергамо будуть виконуватися два рази на тиждень з вильотом з Чернівців по п’ятницях і неділях та поверненням з Бергамо по понеділках і суботах.

Після відновлення даного маршруту, МАУ має намір задіяти на ньому літак з великою кількістю місць – замість 50-місного Embraer 145 між Чернівцями і Бергамо буде літати 112-місцевий Embraer 190.

blank
Відновивши польоти з Чернівців в Бергамо. МАУ задіяла на лінії більш місткі Embraer 190. Фото: Aleksandr Griair

Відповідно до опублікованого розкладу, всі три регіональних маршрути виконуватимуться МАУ в нічний час літаками, які до цього ночували у регіональних аеропортах і не були задіяні для виконання польотів в цей час.

Автор.avianews.com

Останні новини:

Зараз читають