9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

МАУ поповнила свій флот другим літаком Embraer-195

У вівторок, 21 травня, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» поповнила свій флот другим середньомагістральним вузькофюзеляжним літаком Embraer-195.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Повітряне судно отримало реєстраційний номер UR-EMF і стало 7-м за рахунком літаком бренду Embraer в парку МАУ.

Літак у двокласному компонування кабіни — бізнес і економ-класу — має місткість в 116 крісел. Для пасажирів середньомагістральних і внутрішніх рейсів авіакомпанії доступні також переваги продукту преміум-економ класу. Повітряне судно буде експлуатуватися на маршрутах близькомагістральних і регіональної мережі МАУ і почне виконувати перші комерційні рейси з 27 травня поточного року.

«Другий Embraer-195 поповнив парк авіакомпанії в цьому році. При цьому результати двох місяців роботи першого повітряного судна Embraer-195, що надійшло в парк МАУ в середині березня, підтвердили ефективність експлуатації літаків цього типу на близькомагістральних і внутрішніх маршрутах МАУ, — зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – На жаль, затримка постачання трьох літаків Boeing-737 MAX з незалежних від авіакомпанії причин змусила нас переглянути та оптимізувати розклад — деякі рейси були скасовані, зменшилася частотність на ряді маршрутів. Постачання чергового літака дозволить авіакомпанії дотримуватися заявлений розклад і забезпечити пасажирам пунктуальні та комфортні перельоти».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають