9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

МАУ планує запустити щоденні рейси до чотирьох регіональних аеропортів Польщі

Українська авіакомпанія МАУ отримала дозвіл на регулярні польоти в чотири регіональних аеропорту Польщі: Краків, Гданськ, Познань та Вроцлав.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Заявка МАУ була задоволена через відсутність обмежень на польоти між Україною та Польщею. Режим “Відкритого неба” діє між країнами з березня 2016 року.

Згідно з поданою заявкою, МАУ планує літати в чотири польських аеропорти на регулярній основі з частотою сім разів на тиждень. Дата запуску нових рейсів ще невідома, в системі бронювання авіакомпанії нові рейси поки відсутні.

Раніше, президент МАУ Юрій Мірошников заявляв, що регіональна польська програма покликана збільшити транзитний пасажиропотік української авіакомпанії.

“Транзит потребує підживлення. Ми бачимо, відчуваємо, розуміємо наші здібності, привабливість українського хаба в “Борисполі”, і в той же час, ми розуміємо і відчуваємо недоліки власного українського ринку в силу цілого ряду причин – політичних, економічних, рівень життя населення невисокий. Тому ми шукаємо для себе додаткові ринки. Польща – країна з великим населенням, з добре забезпеченим населенням. Є ще один фактор – різке і суттєве зростання кількості українських громадян, які працюють у Польщі. І це те середовище, що створює ринок для авіаперевезень. Тому регіональна програма в Польщі – це наша спроба отримати доступ до додаткового ринку. В першу чергу, це повинен бути ринок транзиту через наш вузловий аеропорт Бориспіль”, – зазначив глава МАУ, виступаючи на прес-конференції в Києві 24 листопада.

Нагадаємо, що раніше ми вже повідомляли про те, що авіакомпанія МАУ планує запустити прямі рейси з Києва до Сінгапура.

 

Останні новини:

Зараз читають