9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Маріупольський парк трамвайної та тролейбусної техніки поповниться п’ятьма рейковими складами

blankМаріуполь запускає процедури відкритих торгів, предметом закупівлі яких стане 5 одиниць міських трамваїв, які були у використанні в одній з країн Європейського союзу.

Ініціатором процедури виступила комунальне підприємство «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління», підвідомче Міністерству транспорту України в Донецькій області.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на веб-портал ua-tenders.com.

Необхідність поновлення маріупольського парку трамвайної та тролейбусної техніки стала причиною запуску процедури відкритих торгів із залученням іноземних постачальників громадського транспорту, колишнього у використанні в одній з країн ЄС. На проведення закупівлі п’яти одиниць рейкових рухомих складів для забезпечення потреб міста в громадському транспорті, керівництву комунального підприємства було виділено бюджет у розмірі 7,7 мільйонів гривень. Запуск тролейбусів очікується через тиждень після поставки техніки в розпорядження КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління».

Про початок періоду прийому пропозицій по тендеру стало відомо у четвер, 16 лютого 2017 року. На подачу пропозиції, потенційним учасникам відкритих європейських торгів ProZorro відводиться місяць з моменту публікації відомостей про процедуру на офіційному сайті державної системи електронних закупівель.

Організації, зацікавлені в участі в конкурсі, можуть скористатися можливістю поставити запитання ініціатору процедури, а також отримати роз’яснення та консультації з окремими пунктами тендерної документації до 10 березня 2017 року: період уточнень закривається о 12:00 за Київським часом. У разі фіксації сумнівних пунктів і порушення умов проведення процедури з боку замовника, постачальники мають право на подачу заявки, спрямованої на оспорювання окремих положень процедури до 00:00 16 березня 2017 року. Загальний бюджет, виділений КП «Трамвайно-тролейбусне управління м Маріуполь» на закупівлю 5 одиниць тролейбусів, раніше використовуваних в одній з країн ЄС, склав 7 728 000 UAH (сума вказана з урахуванням ПДВ і оподаткування).

Останні новини:

Зараз читають