9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Маріуполь масштабно оновить тролейбусний парк

27 червня в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку розпочато тендерні процедури по проєкту «Оновлення тролейбусного парку м. Маріуполь».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційний сайт міста Маріуполь

Згідно з ним буде закуплено 72 тролейбуси, з яких 15 одиниць матимуть запас автономного ходу до 20 км. Сума тендеру – 13,3 млн євро.

Технічне завдання на закупівлю розроблено з максимальними вимогами до комфорту та безпеки пасажирів. Тролейбуси будуть обладнані 100% низькою підлогою, кондиціонерами кабіни водія і салону, електронною інформаційною системою, маршрутними покажчиками та автоматичним оголошенням зупинок. А також системою відеоспостереження та автоматичною системою підрахунку пасажирів.

Нагадаємо, проєктом «Оновлення тролейбусного парку м. Маріуполь» також передбачено: реконструкція тролейбусного ДЕПО №4, закупівля спеціалізованої техніки та проведення ремонту тролейбусної контактної мережі. Загальна сума реалізації проєкту складає 19,9 млн євро. Вона дозволить збільшити кількість комунального транспорту на вулицях міста, підвищити якість пасажирських перевезень та створити безбар’єрний доступ до транспортної інфраструктури людям з інвалідністю. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають