9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Мальта стане потужним транспортним хабом для України

Президент Петро Порошенко переконаний, що Мальта може стати хабом для українських аграріїв для поставок продукції в Північну Африку і відкрити нові можливості для української металургійної галузі.

Про це він сказав під час спільної з президентом Мальти прес-конференції за результатами зустрічі глав держав в Валетте у вівторок, 16 травня, повідомили в адміністрації президента.

Порошенко також повідомив про готовність відкрити на Мальті центр ДП “Антонов”, який буде активно сприяти розвитку української авіаційної індустрії. Нагадаємо, про створення на Мальті центру обслуговування літаків Ан сторони домовлялися ще в 2013 році .

У свою чергу президент Мальти Марі-Луїз Колейро-Прека зазначила, що під час зустрічі з Порошенком обговорювалася співпраця ділових кіл двох країн.

Між нашими країнами існують величезні можливості в розвитку підприємництва в різних сферах, зокрема, у розвитку інфраструктури, морських перевезень, – зазначила глава мальтійського держави.

При цьому вона зосередила увагу на можливості співпраці між Україною і Африкою за участю Мальти як морського транспортного хабу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають