9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Львівська залізниця відновлює вагони приміських електропоїздів

У жовтні-листопаді цього року на Львівській залізниці додатково відремонтували 8 вагонів для приміських перевезень

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційну сторінку Львівської залізниці у мережі Facebook.

У господарстві приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» триває реалізація програми відновлення вагонів електропоїздів в умовах моторвагонних депо магістралі. До цієї роботи залучено ремонтну базу та фахівців моторвагонних депо у Львові та Здолбунові. Впродовж жовтня та листопада 2018 року залізничники власними силами відновили 8 вагонів, які вже включили до складу електропоїздів, що курсують у приміському сполученні Львівської залізниці.

У моторвагонному депо Здолбунів у жовтні-листопаді відремонтовано два вагони електропоїздів ЕР-9п, які включено у склади поїздів, що курсують на дільницях Львів – Тернопіль та Львів – Здолбунів. У львівському депо за цей період відновили шість секцій електропоїздів. П’ять вагонів повернулися в експлуатацію у складі поїздів ЕР-2, що курсують на дільниці станції Стрий, на території Ужгородської дирекції залізничних перевезень, а також у загальному графіку. Ще один відремонтований вагон увійшов до складу поїзда ЕПЛ-2т, який обслуговує регіональне сполучення Львів – Ужгород.

Нагадаємо, що за дорученням виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» Володимира Крота, в серпні цього року на залізниці започатковано програму відновлення вагонів електропоїздів на базі моторвагонних депо Львів та Здолбунів. Загалом фахівці депо власними силами вже повернули в робочий парк 14 вагонів, що були вилучені з експлуатації через несправність колісно-моторних блоків, граничну товщину бандажів колісних пар тощо. Завдяки цьому, залізничникам удалося збільшити кількість вагонів в 11 електропоїздах.

Варто зауважити, що на початку грудня господарство приміських пасажирських перевезень магістралі отримало 74 бандажі моторних колісних пар, що вкрай необхідні для ремонту вагонів електропоїздів. Тож робота з відновлення електросекцій на залізниці продовжується.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають