9.5 C
Alba Iulia
Субота, 17 Лютого, 2024

Львівська філія ПАТ “Укрпошта” презентувала нові автомобілі та комп’ютеризоване поштове відділення.

Презентаці нового автопарку пройшла під стінами Львівської обласної державної адміністрації

Перші 20 автомобілів нового стандарту, які сьогодні приїхали на Львівщину, не лише полегшать роботу працівників пошти, але й покращать поштове обслуговування мешканців регіону.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЛОДА

Сьогодні керівництво “Укрпошти” визначило стратегічною метою розвиток компанії. Ми провели найшвидшу корпоратизацію державного підприємства, продовжуємо налагоджувати та прискорювати логістичні процеси, впроваджуємо нові продукти та послуги, вкладаємо значні інвестиції в технології. Лише за останній рік закупили власним коштом нових авто більше, ніж за останні 5 років. 50 новеньких автомобілів будуть працювати на маршрутах Львівщини. Окрім цього, впроваджуємо програму оновлення інфраструктури відділень. Також плануємо збудувати перший автоматизований сортувальний комплекс саме на Львівщині, оскільки Львів — центр сполучення України і Європи, – розповів в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадаємо, що “Укрпошта” розпочала реалізацію проекту масштабної комп’ютеризації відділень зв’язку по всій Україні. Протягом квітня–травня “Укрпошта” планує під’єднати до мережі більше 500 відділень.

Останні новини:

Зараз читають