9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Львівелектротранс лідирує за інтенсивністю показників перевезень

За даними Корпорації підприємств міського електротранспорту України, ЛКП «Львівелектротранс» лідирує у кількох рейтингових показниках ефективності фінансово-експлуатаційної діяльності. Про це повідомив директор підприємства Олег Береза.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сайт Львівської міської ради.

«Маємо два нові досягнення у рейтингових показниках ефективності серед підприємств електротранспорту в Україні. За перші 9 місяців 2018 року „Львівелектротранс“ впевнено посів перше місце за рейтинговим показником доходу від реалізації квитків на 1 км транспортної роботи, і це — за відсутності у нас кондукторів. Також ми посіли друге місце — за показником перевезення одиницею рухомого складу — а це 3263 пасажири, перевезені одним трамваєм або тролейбусом у межах робочого дня», — повідомив Олег Береза.

За його словами, упродовж останніх місяців підприємству також вдалося суттєво збільшити випуск трамваїв на лінію.

«Для порівняння із серпнем, коли на лінії курсували 64 трамваї, станом на сьогодні, щоденно на семи актуальних міських маршрутах стабільно курсують 75 вагонів. Усі показники надано Корпорацією підприємств міського електротранспорту України. Працюємо для громади Львова», — додав Олег Береза.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають