9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Львів збільшуватиме кількість низькопідлогових трамваїв до 100 одиниць

Концепція розвитку громадського транспорту Львова передбачає наявність біля 100 низькопідлогових трамваїв.

Про це повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львова Олег Забарило, передає Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Із отриманням останніх трьох із 10 трамваїв “Електрон” у нас буде 19 низькопідлогових трамваїв. Ми ще плануємо закуповувати трисекційні низькопідлогові трамваї пасажиромісткістю на 120 осіб”, – додав Забарило.

Зараз у Львові близько 80 трамваїв здійснюють перевезення пасажирів, з них біля 50 трамваїв знаходяться в доброму стані.

blank
Фото: Zaxid.net

“Також у нас є проект з реконструкції існуючого рухомого складу, який вже пройшов певні стадії погодження. Він передбачає модернізацію енергообладнання та облаштування низькопідлоговості, щоби ці трамваї на існуючій базі стали сучасними, енергоефективними та з покращеною доступністю”, – підсумував директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львова.

У 2020 році ЛКП “Львівелектротранс” провело закупівлю 10 п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв у компанії “ЕлектронМаш”, загальною вартістю 17,3 млн євро без ПДВ. Перший було передано у грудні 2021 року.

blank
Сьомий п’ятисекційний низькопідлоговий трамвай “Електрон” для Львова. Фото: ЦТС

За планами поставка решти трьох трамваїв очікується до червня цього року.

Останні новини:

Зараз читають