9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Львів закупить 100 вітчизняних автобусів “Богдан Моторс”

Автомобільна компанія “Богдан Моторс” визнана переможцем торгів на закупівлю Львовом 100 нових автобусів з низькою підлогою в рамках програми “Міський громадський транспорт України”, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“15 квітня 2020 року у Львові відкрили тендерні пропозиції на закупівлю 100 автобусів. Пропозиції подали п’ять учасників, але цінова пропозиція “Богдан Моторс” на автобуси “Богдан А70132” визнано найкращим. Зараз тендерний комітет спільно з експертами ЄІБ вивчає подану документацію. “Богдан” сподівається, що вже незабаром буде підписаний договір і завод приступить до виготовлення автобусів”, – заявив прес-секретар корпорації “Богдан Моторс” Сергій Красуля.

Красуля також уточнив, що в тендері брали участь компанії “Електрон” (Львів), “УКРЄВРОМАЗ”, “Сучасні вантажівки” (дилери білоруського МАЗу) і Otokar (Туреччина), однак цінові пропозиції не розголошуються.

“Вибір Львовом українського виробника автобусів – це, в першу чергу, завантаження потужностей заводу корпорації в Луцьку і можливість виплачувати заробітну плату, в тому числі для підтримки працівників під час карантину, пов’язаного з коронавірусів”, – додав прес-секретар.

“Богдан А70132” – це міський низькопідлоговий 12-метровий автобус екостандарту Евро5, пасажиромісткістю 106 осіб (у тому числі 30 сидячих).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають