9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Львів планує розпочати програму модернізації старих трамваїв

Львів може отримати 3 млн євро від Європейського інвестиційного банку на реконструкцію та модернізацію трамвайних вагонів КТ4SU-КПВ-Lv.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку у facebook працівника прес-служби Львівської міської Ради Христини Процак.

Програмою модернізації передбачено реконструкцію понад 100 трамваїв Tatra KT4, які наразі не пристосовані для маломобільних людей. Вартість модернізації одного трамваю становить 600 тис євро, а нового трамваю – 1,8 млн євро. Реконструкція передбачає заміну на 80% вагона: новий корпус, низькопідлогова вставка, сучасна електроніка, кондиціонування. Попередній дизайн зміненого трамваю представлено на візуалізації, але зовнішній вигляд ще може зазнати змін.

Для початку реалізації програми необхідно погодження депутатів міської ради, які не були підтримані на минулій сесії депутати. Втім, ця ухвала є продовженням вже задекларованої депутатами співпраці з Банком, яка була ухвалена ще у 2017-му році. Тоді депутати підтримали участь Львова в проєкті «Міський громадський транспорт України», що передбачало для міста отримання 40 млн євро. Ці кошти передбачали закупівлю 100 автобусів, 10 трамваїв, будівництво автобусного депо, реконструкцію контактних мережі та фідерів, а також модернізацію трамваїв про яку йшла мова вище.

РЕКОНСТРУКЦІЯ ТРАМВАЇВ:

✅100+ трамваїв Tatra KT4 не пристосовані для маломобільних людей
✅1 модернізований трамвай – 600 тис євро, а 1 новий трамвай – 1,8 млн євро
✅реконструкція передбачає заміну на 80% вагона: новий корпус, низькопідлогова вставка, сучасна електроніка, кондиціонування

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають