9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Львів отримав перший трамвай Електрон з десяти замовлених (фото)

У п’ятницю, 10 грудня, Львів достроково отримав перший низькопідлоговий трамвай українського виробництва, закуплений коштом Європейського інвестиційного банку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Замовлення нової партії українських трамваїв для міста стало можливим завдяки участі міста у проєкті “Міський громадський транспорт України” від Євросоюзу. У рамках проєкту обласний центр отримав 12 млн євро на закупівлю 10 п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв.

“Добре функціонуюча трамвайна мережа може зробити вагомий внесок у зменшення кількості автомобілів та пробок на дорогах і, таким чином, знизити забруднення навколишнього середовища та послабити кліматичні зміни, що надзвичайно важливо для ЄІБ як кліматично орієнтованого банку ЄС. Крім того, поступова модернізація транспорту сприятиме соціального та економічного розвитку Львова та інших міст, які є однією з наших головних цілей в Україні”, – зазначив Жан-Ерік де Загон, голова представництва ЄІБ в Україні.

“Нові трамваї, придбані завдяки підтримці ЄІБ та ЄС, допоможуть нам у досягненні нашої мети, а також зроблять пересування містом доступним та зручним для всіх мешканців та гостей Львова”, – зазначив львівський міський голова Андрій Садовий.

Трамваї моделі, що поставляється, складаються з 5 секцій і здатні вмістити до 265 пасажирів.

Останні новини:

Зараз читають