9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Lufthansa зацікавилася запорізьким аеропортом

В аеропорту Запоріжжя виконали 90% загальнобудівельних робіт зі зведення нового терміналу. Можливістю польотів зацікавилася німецька авіакомпанія Lufthansa.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Запорізької міської ради.

Lufthansa уважно ставиться до вибору аеропортів-партнерів і міст, де планує працювати. Тим важливішим є той факт, що німецька авіакомпанія зацікавилася можливостями Запоріжжя і запорізького аеропорту, – відзначають в мерії міста.

У минулому році кількість пасажирів, яку обслужив аеропорт перевищила 400 тисяч. Прибуток підприємства досягла 50 млн гривень, що дозволяє реалізовувати масштабні проекти, серед яких і будівництво сучасного пасажирського термінала.

Будівництво ведеться коштом бюджету міста, а також кредитних коштів, які залучає аеропорт. Завдяки наявності прибутку у підприємства є такі можливості. Вже виконано більше 90% загальнобудівельних робіт. Виконуються внутрішні та оздоблювальні роботи, — сказав міський голова Запоріжжя.

Термінал планується добудувати і ввести в експлуатацію у 2019 році. Виконується будівництво огорожі навколо аеропорту, проводиться необхідний ремонт злітно-посадкової смуги.

Крім того реалізується програма установки сучасного радіотехнічного і світлосигнального обладнання. Збудовано нову дорогу від траси Харків-Сімферополь в аеропорт. Також опрацьовуються плани будівництва нової сучасної злітно-посадкової смуги.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають