9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Lufthansa Group розширить офіс в Україні та географію польотів

Німецька Lufthansa Group до кінця року більш ніж на третину збільшить штат українського офісу, який обслуговує клієнтів Austrian Airlines. Компанія також розширить географію польотів за рахунок своєї “дочки” Brussels Airlines.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на delo.ua.

Компанія Lufthansa Group (Німеччина), один з найбільших авіаперевізників Європи, цієї осені розширить офіс сервісного центру Austrian Airlines у Львові.

“Ми збільшимо площу орендованих площ з 900 до 1400 кв. Метрів. Додатково створимо 60 робочих місць. Загальна чисельність персоналу складе 200 чоловік”, – розповів 21 вересня під час прес-конференції в Києві Рене Койнзак, генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані.

Сервісний центр займається обслуговуванням клієнтів авіакомпанії Austrian Airlines (входить Lufthansa Group) в B2B і B2C сегментах для 45 країн на 17 мовах. Він був перенесений з Відня до Львова влітку 2015 року.

Відповідаючи на питання журналіста, Штефан Кройцпайнтнер, віце-президент з продажу Lufthansa Group в Європі, країнах Близького Сходу і Африки, пояснив, що однією з ключових причин вибору Львова для розміщення такого центру стало те, що в місті багато кваліфікованого персоналу, який володіє іноземними мовами.

“Тут обслуговують клієнтів на 17 мовах. Навіть в порівнянні з іншими сервісними центрами групи – це багато”, – сказав Кройцпайнтнер.

Раніше Койнзак в бесіді уточнив, що розширення відбудеться за рахунок оренди додаткових площ в тому ж офісі. При цьому він відмовився озвучити інформацію про середню зарплату працівників компанії в Україні.

Топ-менеджери Lufthansa Group також повідомили про початок польотів в Україну бельгійської Brussels Airlines, яка є дочірньою компанією Lufthansa. Перший рейс з Брюсселя в аеропорт “Бориспіль” буде виконаний 17 жовтня. Це розширить можливості пасажирів компанії, зокрема, для перельотів в Африку. Рене Койнзак також зазначив, що в компанії сподіваються, що буде попит на польоти в Брюссель з боку бізнесу та урядовців Адже в Бельгії знаходиться один із залів засідань Європарламенту, штаб-квартири НАТО, Європейської комісії та інших міжнародних організацій.

За 8 місяців 2018 року пасажиропотік на рейсах авіакомпаній Lufthansa Group в/з України збільшився на 14% до 551 тисяч пасажирів. Чотири авіакомпанії виконують рейси в аеропорти Києва, Львова, Одеси і Дніпра, обслуговуючи 91 напрямок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають