9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Локомотиви General Electric почали використовувати на українсько-польському кордоні

Локомотиви ТЕ33А “Тризуб” від General Electric проходять випробування на прикордонній ділянці Львівської залізниці Ковель-Ізов-Держкордон.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як повідомили в АТ “Укрзалізниця”, односекційні тепловози GE там використовують замість старих двосекційних 2ТЕ116.

“Тепловози General Electric показали пристойні результати на цій ділянці. Так, для пропуску 10 пар поїздів за вказаною ділянкою необхідно 3 тепловози GE проти 5 тепловозів серії 2ТЕ116. Крім того, за нашими підрахунками, експлуатація цих тепловозів на ділянці Ковель-Ізов-Ковель дозволить нам економити суму близько 35 млн грн на рік. Шляхом економії дизельного палива – 18,6 млн грн, економії витрат на технічне обслуговування – 9,8 млн грн”, – зазначив глава правління УЗ Євген Кравцов.

Він зазначив, що дана ділянка є стратегічно важливою частиною транспортного коридору між Україною та ЄС, через який проходять як експортні, так і транзитні вантажі. В даний момент “Укрзалізниця” тільки збирається зайнятися електрифікацією даної ділянки, а до того в компанії сподіваються, що високу ефективність перевезень в умовах відсутності електричної тяги зможуть забезпечити саме нові американські тепловози.

В УЗ відзначили, що тепловози GE з березня цього року експлуатувалися в регіональних філіях “Придніпровська залізниця”, “Донецька залізниця”, “Одеська залізниця” та здійснювали перевезення в напрямку промислових підприємств і порту Маріуполя, і портів Чорноморського регіону. Також “Тризуби” залучені в перевізному процесі на ділянці Запоріжжя — Комиш-Зоря — Волноваха і Долинська-Миколаїв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають