9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Літаки МАУ обладнають бортовим інтернетом та отримають літаки Boeing 777

З січня 2018 року “Міжнародні авіалінії України” отримають літаки Boeing 777, на борту яких з’явиться бортовий Інтернет. Про це під час інтернет-конференції на liga.net повідомив глава наглядової ради МАУ Арон Майберг. За його словами, літаки також будуть оснащені терміналами, які будуть вмонтовані в кріслах як бізнес, так і економ класу.

За планами МАУ, компанія отримати чотири Boeing 777. Вони будуть експлуатуватися паралельно з літаючими зараз Boeing 767, які почнуть виводитися з флоту з 2019 року. Придбання літаків дозволить збільшити мережу далекомагістральних маршрутів МАУ за рахунок відкриття польотів в Шанхай і Торонто.

Також МАУ має намір будівництва нового ангару в аеропорту Бориспіль.

“Нам катастрофічно не вистачає площ для обслуговування. Особливо зараз, коли ми почнемо експлуатацію Boeing 777. І це один з факторів, який нам дозволить технічно більш швидко обслуговувати наші літаки”, – заявив Майберг.

На даний момент далекомагістральний флот МАУ складається з чотирьох Boeing 767, які раніше обслуговували компанію “АероСвіті”. Boeing 777 був розроблений на початку 1990-х років. Літаки цього типу здатні вмістити від 305 до 550 пасажирів, в залежності від конфігурації салонів, і мають дальність польоту до 17,5 тис. кілометрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають