9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Літак Украероруху випробовував обладнання аеропорту Ужгород

 • У Міжнародний аеропорт “Ужгород” 20 грудня прибув літак-лабораторія ДП “Украерорух”: який виконав низку тестових польотів для визначення працездатності спеціального обладнання.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Голос України”.

  “Літак-лабораторія випробовував функціональність маяка-дальноміра, який нещодавно змонтували й експлуатують у тестовому режимі на ужгородському летовищі – наводить слова голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля його прес-служба. – Надалі зазначений маяк буде введений у постійну експлуатацію: а результати експериментального польоту внесуть до Аеронавігаційного збірника України.”

  Ці дані використовують усі літаки, які курсують повітряним простором нашої держави.

  Маяк-дальномір – це основний орієнтир для повітряних суден. Радіус його дії становить приблизно 270 кілометрів. У Міжнародному аеропорту “Ужгород” встановлено маяк, сертифікований у Європі. Аналогічні прилади використовують в аеропортах і України, і закордоння. Завдяки маяку літаки будують схеми
  заходів на посадку, польотів за маршрутами тощо.

  “Літак облітав схеми заходів на посадку в Ужгородський аеропорт і з території України. і з сусідніх країн Європейського Союзу, – зазначає Геннадій Москаль. – Ідеться про можливість посадки літаків, які заходять з румунського та угорського напрямків, з Івано-Франківська, Києва, Львова. Відтак буде забезпечено роботу летовища саме у форматі міжнародного аеропорту”. 

  Кілька днів тому “Украерорух” отримав сертифікат відповідності нормам ЄС Державного підприємства обслуговування повітряного руху України від Європейської агенції авіаційної безпеки (ЕАЗА). Вперше в історії міжнародного партнерства ЄС відкрив своє небо для країни – не члена Європейського Союзу, зокрема у частині повітряного простору Словаччини. Це дасть змогу Міжнародному аеропорту “Ужгород” відновити повноцінну роботу.

  Скрін: flightradar24.com

  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу. Також це перший такий навчальний заклад у Японії,...

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".