9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Лікарні Укрзалізниці передадуть приватним інвесторам

Філія “Центр охорони здоров’я АТ “Укрзалізниця” розробляє механізм дій, що передбачає реформування залізничних клінічних лікарень АТ УЗ. Зокрема, розглядається можливість залучення інвесторів, отже залізничні лікарні можуть стати приватними структурами, але з особливою інвестиційною угодою, яке гарантує збереження робочого місця кожному медпрацівникові.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Укрзалізниця” також розробляє нову програму страхування залізничників з щорічним покриттям на людину в 150 000 гривень. Страхова компанія буде вибиратися шляхом проведення конкурентних тендерних торгів на майданчику Prozorro.

Реформування відомчих лікарень разом із впровадженням страхування є частиною Стратегії АТ “УЗ” на 2019-2023 роки. Філія” Центр охорони здоров’я “АТ” Укрзалізниця “є структурним підрозділом акціонерного товариства АТ “УЗ” та діє відповідно до Положення про Філію, затвердженим рішенням правління УЗ від 03.04.2020 року, а також на підставі розпорядчих документів та інших локальних нормативно-правових документів “Укрзалізниці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають