9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Київські рятувальники отримали нові аварійно-рятувальні автомобілі (фото)

За присутності мера Києва Віталія Кличка урочисто передали київським рятувальникам 7 одиниць нової аварійно-рятувальної техніки та спорядження.

Про це передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

«Ми передаємо Київському гарнізону ДСНС столиці 6 одиниць аварійно-рятувальної техніки та один командно-штабний автомобіль – комунальній аварійно-рятувальній службі КАРС “Київська служба порятунку”. Я хочу подякувати рятувальникам Києва за самовідданість та професійну роботу, за врятовані життя та безпеку у столі », – сказав Кличко.

Київські рятувальники, зокрема, отримали нові автомобілі для гасіння пожеж у густонаселених районах столиці та нове спорядження для екстреного реагування під час надзвичайних ситуацій.

Спецтехніка закуплено в рамках міської цільової програми з переоснащення рятувальних служб Києва, на яку з 2020 року було виділено близько 45 млн. грн.
За словами Кличка, за останні п’ять років для “Київської служби порятунку” було придбано 6 одиниць спецтехніки, для Київського гарнізону ДСНС – 16, у тому числі пожежно-рятувальні та водолазні автомобілі, телескопічні витяги тощо.

«За останні п’ять років для потреб рятувальників місто придбало 22 нові аварійно-рятувальні автомобілі, понад 200 комплектів захисного спорядження, 220 комплектів спецодягу. Це найменше, що ми можемо зробити для фахівців, які для порятунку людей щодня ризикують своїм життям. Зауважу, що за п’ять років аварійно-рятувальні служби столиці врятували майже 2 тис. життів», – наголосив мер столиці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають