9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Київрада проголосувала за продовження Борщагівської лінії швидкісного трамвая до центру міста

У Києві продовжать Борщагівську лінію швидкісного трамвая і реконструюють Вокзальну площу, що покращить транспортне сполучення з центральною частиною міста. Таке рішення прийняли 24 червня на пленарному засіданні Київської міської ради.

Рішення підтримали 67 депутатів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Проєкт “Київська міська мобільність”, реалізація якого планується користуючись коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку, складається з подовження Борщагівській лінії швидкісного трамвая до центру Києва.

Планується побудувати близько 3,5 км трамвайної лінії по вулицях Жилянській і Саксаганського, а також провести реконструкцію Вокзальної площі.

blank

У проєктах “Київська міська мобільність” візьме участь комунальне підприємство “Київпастранс”, оскільки необхідно забезпечити мобільність і функціонування сучасного пасажирського транспорту, поліпшити пішохідну інфраструктуру, паркувальні зони, обмежити швидкість руху транспортних засобів і розвинути інфраструктуру для руху велосипедів.

У проєкті передбачено зменшення навантаження на метрополітен та поліпшення екологічної ситуації.

Відзначається, що реалізація зазначених заходів та компонентів проєкту дозволить поліпшити якість транспортного обслуговування жителів і гостей столиці; надати прямий доступ до центру міста жителям масивів Борщагівка і Відрадний; зменшити навантаження на метрополітен, зокрема, зменшити пасажиропотік Святошинсько-Броварської лінії метро і його станцій пересадок; зменшити час поїздки громадським транспортом і підвищити стан громадської безпеки біля залізничного вокзалу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають