9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Київавтодор показав в роботі нову спецтехніку (відео)

“Київавтодор” продемонстрував роботу нової спецтехніки для обробки доріг, а саме 9-ти нових автомобілів Ford з універсальним обладнанням.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу КМДА.

Узимку автомобілі оброблятимуть дорожнє покриття рідкими хлоридами. Це зменшить використання солі. Перевага обробки вулиць хлоридами полягає у тому, що навіть за частої зміни температурних режимів, тривалий час не утворюється ожеледиця. Розчин наносять на сухий асфальт і, як тільки починає падати сніг, хімічна реакція нейтралізує його на дорожньому покритті. Таку технологію боротьби зі снігом на дорогах використовують у Австрії та Німеччині.

«Київавтодор» отримав 9 нових Ford для обробки доріг

Друзі! Ми продовжуємо оновлювати автопарк комунальної техніки. Комунальна корпорація "Київавтодор" отримав нову спецтехніку для обробки доріг. Це 9 нових автомобілів Ford з універсальним обладнанням. Узимку вони можуть обробляти дорожнє покриття рідкими хлоридами, зменшуючи таким чином використання солі. І навіть за таких температурних «каруселей» – коли опади тривають за плюсової температури, а вночі мороз, – на вулицях, що обробили рідкими хлоридами, тривалий час не утворюється ожеледиця. Розчин наносять на сухий асфальт і, як тільки починає падати сніг, хімічна реакція нейтралізує його на дорожньому покритті-:). Технологію обробки доріг рідкими хлоридами використовують, наприклад в Австрії, у Німеччині.А влітку ці спецавто можуть мити вулиці. Попереду автомобіля ставиться спеціальна балка з форсунками, через які під тиском подається вода з миючими засобами. Це дозволить нам зменшити і забрудненість повітря в місті.Нагадаю, що з 2014-го року парк спеціальної техніки підприємств «Київавтодора» поповнився 232 одиницями техніки. Більшість цих спецавто – техніка для зимового утримання доріг.

Опубліковано Кличко – мер Пʼятниця, 7 лютого 2020 р.

Не простоюватимуть автомобілі й улітку. Завдяки спеціальному обладнанню, ці машини митимуть вулиці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають