9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Київ впроваджує нові стандарти пасажирських перевезень замість маршруток

Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Місто посилює вимоги до перевізників, які будуть брати участь в конкурсі на перевезення пасажирів. Сьогодні Київ оголошує про новий стандарт маршрутних перевезень”, – зазначив Усов.

За його словами, серед нових умов – забезпечення більшої доступності автобусів для маломобільних пасажирів і людей з інвалідністю, заборона звукового і візуального забруднення, наявність не менше 5 спеціальних кнопок зупинки на вимогу, обладнання салону кондиціонерами, системами обігріву та додатковим простором для перевезення не менше одного колісного крісла, дитячої коляски або велосипеда.

blank

Серед інших новацій – автоматичне оголошення зупинок українською та англійською мовами, яке буде дублюватися на електронному табло всередині та зовні салону, щоб інформація була доступна людям з порушенням зору. Салони також будуть обладнані валідаторами для е-квитка і GPS-системами.

“У салоні повинен бути розміщений інформаційний стенд затвердженого містом зразка. На ньому буде фото водія, номер автобуса, а також інша інформація по перевізнику і контакти для зворотного зв’язку. Це дозволить пасажиру відправити пропозицію або скаргу, яку буде обробляти міської контактний центр 15-51, а також Служба комунальних перевезень”, – додав заступник голови КМДА.

blank

Також за новими умовами водії повинні бути забезпечені форменим одягом.

Для участі в конкурсі перевізники зобов’язані подати автобуси із загальною місткістю не менше 50 місць. Вони також повинні відповідати екологічним вимогам стандарту Євро-5.

Конкурс є відкритим для всіх, хто може гарантувати дотримання нових умов.

blank

Усов підкреслив, що оновлені вимоги стосуються переможців конкурсів. Старі маршрутки поки будуть їздити за попередніми договорами. Але після завершення терміну дії договорів, конкурси будуть оголошувати вже за новими умовами та стандартами.

“Громадський транспорт Києва повинен стати його візитною карткою”, – підсумував Усов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають