9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Київ придбає 200 нових автобусів підвищеної місткості

Київ планує придбати 200 нових автобусів до 2025 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку підтримала проєкт рішення “Про дозвіл комунальному підприємству “Київпастранс” на придбання автобусів на умовах лізингу”, – сказано в повідомленні КМДА.

Як зазначається, планується закупити 120 одиниць транспортних засобів довжиною не менше 12 метрів, і ще 80 одиниць довжиною 18,5 метра.

“Знос автобусного парку КП “Київпастранс” становить 75%. Згідно зі Стратегією розвитку Києва, ця цифра не повинна перевищувати 25%. За період 2018-2019 років було придбано лише 9 автобусів великої та особливо великої місткості. Тому сьогодні ми говоримо про додаткові 200 одиниць. Вартість лізингу – 50,7 мільйона євро. За ці кошти Київ придбає сучасні автобуси, повністю пристосовані для обслуговування всіх верств населення. Частина низького рівня підлоги – 100%. Салони та кабіни обладнані кондиціонерами, відповідність екологічним стандартам не нижче EURO 5″, – додали в КМДА.

Відзначається, що термін лізингу – 36 місяців з дати підписання першого акту прийому-передачі, але не пізніше 31 грудня 2023 року.

“У разі прийняття проєкту рішення на засіданні Київради, КП “Київпастранс” повинен узгодити фінансові зобов’язання з ЄБРР. Департамент транспортної інфраструктури КМДА при поданні бюджетних запитів до проєктів бюджету міста на 2021-2024 роки — включить в них потребу в коштах для відшкодування вартості предмета лізингу”, – зазначили у відомстві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають