9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Київ оголосив тендер на закупівлю 137 нових тролейбусів

Комунальне підприємство “Київпастранс” оголосило тендер на закупівлю 137 нових тролейбусів з очікуваною вартістю 1,618 мільярда гривень.

Весь транспорт має прибути до міста протягом 2022 року, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Хмарочос.

Зі 137 тролейбусів 65 мають бути одинарними довжиною близько 12 метрів з низьким рівнем підлоги та пристосовані для обслуговування осіб з інвалідністю. Ще 72 тролейбуси матимуть довжиною понад 18,5 метрів (минулого року тендер КПТ за закупівлю тролейбусів з такою характеристикою виграв «Богдан Моторс»).

Згідно з документами, тролейбуси розподілятимуться між тролейбусним депо на вулиці Михайла Максимовича (Голосіївський район), Довженка (Шевченківський район), Народного Ополчення (Солом’янський район) та Сирецькій (Подільський район).

blank

Транспорт має бути жовтого кольору, виготовлений не пізніше 2021 року, мати камери відеоспостереження, системи клімат-контролю, та системи підрахунку та обліку пасажирів, оплати проїзду. Також транспорт має бути оснащений системами відстеження місцеперебування тролейбуса в режимі реального часу

Загалом бюджет 2022 року Києва становитиме близько 65 мільярдів гривень. З них на утримання та розвиток електротранспорту місто витратить 111 мільйонів гривень. Інші витрати на транспортну інфраструктуру коштуватимуть ще 2,7 мільярда гривень.

Згідно з міською програмою розвитку транспорту на 2019-2023 роки, витрати на тролейбуси передбачались в розмірі 1,63 мільярда гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають