9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Київ готовий придбати п’ятий цех заводу “Більшовик” для добудови Шулявського шляхопроводу

Київська влада планує до кінця цього року завершити процес викупу п’ятого цеху заводу “Більшовик”, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Відповідну заяву Кличко зробив в ефірі одного з телеканалів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що попри зміну власника заводу, п’ятий цех, за рішенням суду, має бути проданий Києву за 112 млн грн. Надалі цей цех буде знесено, щоб завершити будівництво розв’язки на Шулявському шляхопроводі.

“Киян цікавить одне питання, пов’язане із заводом “Більшовик”, – коли добудують розв’язку на Шулявському шляхопроводі? Місто має суперечку з приводу 5-го цеху “Більшовика” з Фондом держмайна упродовж майже двох років. Спочатку нам запропонували викупити цех за 700 мільйонів гривень – половину ціни, за яку нещодавно продали весь завод! Ми відмовилися та звернулися до суду”, – зазначив Кличко.

Столичний мер наголосив, що згідно з рішенням суду, будь-який власник заводу “Більшовик” зобов’язаний продати місту Києву п’ятий цех за ціною, встановленою експертною оцінкою – 112 млн гривень.

“І ми розраховуємо, що із новим власником відповідне рішення суду буде виконано до кінця року”, – уточнив Кличко.

За його словами, якщо місто розв’яже питання щодо п’ятого цеху до кінця цього року, то з наступного року розпочне оформлення необхідних документів і будівництво.

“За оцінками експертів, для цього потрібен рік. Тобто до кінця наступного року розв’язка може бути здана в експлуатацію. Це стверджують фахівці. Але подивимося, як далі розвиватимуться події”, – резюмував мер.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають