9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Китай допоможе поєднати дорогою Маріуполь та Одесу

Як стало відомо після зустрічі заступника міністра інфраструктури України Віктора Довганя з віце-прем’єр-міністром Китаю Лю Хе і китайськими бізнесменами, Китай готовий інвестувати 200 мільйонів доларів у будівництво магістралі від Маріуполя до Одеси й Рені через Миколаїв і Херсон.

Національний промисловий портал повідомляє, що чиновники обговорили проекти, в які готовий інвестувати китайський бізнес.

Однією з таких програм стане будівництво бетонної автомобільної дороги між трьома українськими портами – Одесою, Миколаєвом та Херсоном.

Проект дороги готує китайська фірма «China Road and Bridge Corporation», яка також розробляла проект нового моста через Дніпро біля Кременчука.

Вперше новина про будівництво бетонної дороги від Маріуполя до Одеси і Рені через Миколаїв та Херсон була озвучена в Міністерстві інфраструктури України ще навесні минулого року.

Компанія CRBC готова займатися будівництвом такої магістралі, яка проектується шириною в 4 смуги, без обмеження ваги вантажних автомобілів і оцінюється у 200 млн доларів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають