9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Китайська CRRC показала вагони, які виготовить для харківського метрополітену (фото)

Китайська машинобудівна корпорація CRRC на своїй сторінці в Twitter опублікувала візуалізацію вагонів, які планує поставити Харківському метрополітену.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В коментарі до зображень вагонів китайський виробник відзначає, що “CRRC Тangshan офіційно виграла тендер на постачання рухомого складу для метро Харкова”. Компанія повинна поставити 40 вагонів, запасні частини, інструменти та надати додаткові послуги для системи метро українського міста.

blank
Фото: CRRC

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що саме CRRC Тangshan виграла відкритий міжнародний тендер на постачання 8 складів метро, призначених для ліній Харківського метрополітену. Угода повинна бути виконана за 35 місяців. Розмір замовлених вагонів – 2675 мм в ширину і 3650 мм у висоту. Довжина кожного складу з п’яти таких вагонів – 96,18 м. Склади розраховані на колію 1520 мм і максимальну швидкість руху 80 км/год. Потяги не будуть мати перегородок між вагонами.

blank
Фото: CRRC

Пізніше Крюківський вагонобудівний завод заявив, що буде оскаржувати рішення тендерного комітету, яке обрало постачальником китайську компанію. Також КВБЗ направив скаргу в штаб-квартиру Європейського інвестиційного банку, який кредитує дану угоду.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають