9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Київ відмовляється від жетонів та паперових квитків у транспорті

У Києві з’явився в продажу єдиний електронний квиток для транспорту Kyiv Smart Card, яким можна оплатити проїзд в метро, ​​трамваї, фунікулері, наземному муніципальному транспорті та більш ніж у 150 маршрутних таксі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Build Portal.

Єдиний квиток на даний момент можна придбати на станціях метро “Хрещатик”, “Театральна”, “Майдан Незалежності”, “Академмістечко”, “Лісова”, “Арсенальна”, “Теремки”, “Видубичі”, “Сирець” і “Почайна “. Також її можна буде купити в кіосках “Київпастрансу” і спеціальних автоматах.

Після придбання карту необхідно поповнити тут же в касі, при купівлі картки, на сайті transport.kyivcity.gov.ua після простої реєстрації, або в спеціальних автоматах. які поки знаходяться на стадії тестування програми. Також продаж карт планують запустити в кіосках “Преса” та мережах, подібно стартовим пакетам мобільних операторів.

Щоб скористатися, необхідно просто прикласти картку до валідатора або турнікета. На сьогоднішній день турнікетів, які беруть Kyiv Smart Card, не дуже багато, але вони все позначені спеціальними синіми позначками. Перевіряти в наземному транспорті оплату будуть контролери за допомогою спеціального пристрою.

Вартість карти Kyiv Smart Card становить 40-50 грн, без урахування поїздок. Для користувачів карти передбачені знижки. При користуванням метро від 10 до 19 поїздок, знижка складатиме 30 коп., від від 20 до 29 поїздок – 60 коп., від 30 до 39 поїздок – 90 коп, від 40 до 49 поїздок – 1,20 грн, від 50 поїздок – 1,50 грн.

Повноцінно впровадити технологію планують до кінця року. Після впровадження повністю зникнуть жетони й талончики на громадський транспорт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають